border collie & papillon
IMG_0028 ořez.jpg
CIMG2465.JPG
Django je extériově velice krásný papillon, menšího, lehkého typu. Django je lehčí kostry s dostatečně vysokýma nohama, což mu umožnuje perfektně se pohybovat.
Django se neodmyslitelně bude věnovat výstavám, avšak jeho hlavní aktivitou a náplní společnýho života bude agility. Rekreačně pro zábavu s ejistě budeme věnovat i coursingu a možná také základní poslušnosti. V součastné době se v našich plánech bijí výstavy s agility .... jelikož Django je papillonek a k nim výstavy neodmyslitelně patří tak chceme dokončit nějaké šampionáty, ale časem nás uvidíte jen na agility parluru :-)
 
AGILITY:

Agility je a bude naší prioritou. Django k tomuto sportu přičuchnul už jako malé štěně.. a to díky Wami naši trenérce, která mě přesvětčila, že s ním mám začít už od štěněčího věku.
Na parkuru nezná strach, jde do všeho naplno :-) je rychlý, vnímaný, dobře ovladatelný, rychle se učí a je neskutečně nažhavený a nedočkavý :-)
Musíme společně zapracovat na vysílačkách a samostatnosti na parkuru, abych se mohla stoprocentně spolehnout a běžet dále, přecejen ho v rovinkách trošku nestíhám :-D
Oficiální závody plánujeme už letos v roce 2014 léto/podzim... tak uvidíme jak nám vše půjde.

 
 
IMG_7373.jpg
IMG_3559.jpg
IMG_7717.JPG
létající Djnago.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one