border collie & papillon

Borgo´s Sommernachtstraum Django

prezentace 1 rok.jpg
DJANGO
IMPORT NĚMECKO

2.12.2012 -  24.10.2014

Pohlaví: Pes
Barva: trikolor
Matka: Borgo´s Sommernachtstraum Maggymae
Otec: Borgo´s Sommernachtstraum Ryan

číslo zápisu: CMKU/PAP/3325/-13/12/14

PRA,C,LL, Gonio: podzim 2014
PL: 0/0

Skus nůžkový, 6/6

Váha: 3 kg

Výstavy: 6x VN1, 4x CAJC, 6x CAC, 2x BOJ, 3x V2, V3
Klubový vítěz mladých, ČCHML exotic
, nejlepší dorost


Junior Šampion České Republiky
Klubový junior šampion KCHMPP
Dorost šampion Exotic club


Zkoušky: SA1
prezentace sport.jpg
IMG_9683.JPG
IMG_9295.JPG
1.JPG
IMG_7363.jpg

R.I.P. Borgo´s Sommenrnachtstraum Django 2.12.2012 - 24.10.2014

24.10. bude vždy zapsán jako nejsmutnější den v našich životech :-( nečekaně a náhle opustil můj malý, všemi milovaný Django. Odešel tak strašně brzo  v necelých dvou letech. Do poslední chvíle bojoval, ale svoji bitvu se zákeřnou a tak strašně rychlou nemocí prohrál včera v odpoledních hodinách. Ve čtvrtek v odpoledních hodinách byl hospitalizovaný a den na to jsem se jela už rozloučit :-( Ani samotní doktoři nechápali, že to šlo až tak strašně rychle. Selhání jater - kdy večer to vypadalo že se vše podaří snad podchytit, léky transfuze a těžký boj vypadal nadějně... ale ráno podle dalších a dalších odběrů selhání ledvin, problém ve srážlivosti krve a následné selhání nervové soustavy a mozku :-( Djanginek bojoval do posledního okamžiku ale svoji největší a nejtěžší bitvu bohužel prohrál. Příčinu ani důvod se nepodařilo zjistit. 

Djanginku nikdy na tebe nezapomeneme. Byl si vyjímečný, malý zlobivý rarášek, kterého bylo všude plno a kterého všichni milovali. Nám všem budeš neskutečně chybět, už nebude mít kdo zlobit Jackinka a Flashe. Pro mě jsi byl PAN pes s obrovským srdíčkem, které tlouklo pro mě a pro tvoje nejvíc milované agility. Ukázal jsi mi, že i tak malý psík je velký bojovník a zvládne neskutečné věci. Život bude bez tebe prázdný a tak tak smutný. Už nikdy neuslyším tvoje rozčilování se na parkuru když tě špatně vedu a pozdě říkám povely. Už nikdy si nebudeš hrát na honěnou s Jackem. Chybí mi tvůj nevinný něžký kukuč plný lásky a věrnosti. Díky tobě jsem se naučila jupíkovat a povzbuzovat vás všechny za každou cenu. Tys mě naučil jak si mám vše užívat plnými doušky a nechat se jen tak unášet. 
Nikdo už nebude jako ty. Byť si se mnou byl tak strašně moc krátce, změnil si můj život a za to ti děkuji. Nikdy na tebe nezapomeneme a vždy budeš v našich srdcích. Chybíš nám tak neskutečně moc. Nevím co si bez tebe počnu, stále jen brečím a volám tě. Miluju tě a vždycky tě milovat budu. Zbohem

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one