border collie & papillon
2825 v.jpg
DSC_0191 o.jpg

Jack je exteriérově moc pěkný papillon, povahově velice sebevědomý a akční. Jackie se bude věnovat třem základním aktivitám - pro svůj pěkný exteriér se bude věnovat výstavám - pro svou akčnost, nadšení a vnímavost se bude věnovat obedience a agility. V součastné době výstavy jedeme opravdu ve velkém stylu. Sportu se zatím věnujeme jen rekreačně, přecejen zatím jsou na prvním místě výstavy a postupem času od nich pomalu odejdeme do sportovního pole :-)


OBEDIENCE:

Jacka pomalu navádím do tohoto sportu, je to ještě mladý pes, takže vše pěkně krůček po krůčku. Je velice pozorný a učenlivý, rychle chápe a jde mu vše takřka samo :-)
Troufla bych si říci, že ho baví všechny cviky. Miluje samozhřejmě ty akční jako je přivolání, aport apod., ale klidové jako je odložení v sedě atd. zvládá s přehledem. Ale tak jako většina papillonů jedem z nuly na sto... takže buď pracujem úplně luxusně nebo se tváříme, že nevíme oč běží.

AGILITY:

Agility se s Jackem chci určitě věnovatm postupně bych chtěla aby to byla jeho priorita.  Jacka agility velice baví, rychle chápe.. jen já se musím naučit lépe pracovat a motivovat. Je to pes na kterého se můžu spolehnout, stahnu ho na poslední chvíli atd. Hlavní práce je na motivaci, vybíháme z ruky....Nejtěžší je vždy si uvědomit, kterého ze psů mám zrovna na parkuru...
Pomalu se chystáme na závody, jen dotáhnout slalom a houpaču a může se jít na věc :-) A budem bojovat co nám síly stačí.

Závody:

25.3.2012 Klubové agi závody Sedliště
začátečníci - 2. místo

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE:

Nedílnou součástí našich aktivit bude také sportovka...spíše řečeno základní poslušnost. Plánujeme zkoušky základní poslušnosti, až se nám naskytne chvílka času se do toho pustit.

DSC_6581.JPG
DSC_6560.JPG
IMG_3615.jpg
P1430159.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one