border collie & papillon

R.I.P. Borgo´s Sommenrnachtstraum Django 2.12.2012 - 24.10.2014

24.10. bude vždy zapsán jako nejsmutnější den v našich životech :-( nečekaně a náhle opustil můj malý, všemi milovaný Django. Odešel tak strašně brzo  v necelých dvou letech. Do poslední chvíle bojoval, ale svoji bitvu se zákeřnou a tak strašně rychlou nemocí prohrál včera v odpoledních hodinách. Ve čtvrtek v odpoledních hodinách byl hospitalizovaný a den na to jsem se jela už rozloučit :-( Ani samotní doktoři nechápali, že to šlo až tak strašně rychle. Selhání jater - kdy večer to vypadalo že se vše podaří snad podchytit, léky transfuze a těžký boj vypadal nadějně... ale ráno podle dalších a dalších odběrů selhání ledvin, problém ve srážlivosti krve a následné selhání nervové soustavy a mozku :-( Djanginek bojoval do posledního okamžiku ale svoji největší a nejtěžší bitvu bohužel prohrál. Příčinu ani důvod se nepodařilo zjistit. 

Djanginku nikdy na tebe nezapomeneme. Byl si vyjímečný, malý zlobivý rarášek, kterého bylo všude plno a kterého všichni milovali. Nám všem budeš neskutečně chybět, už nebude mít kdo zlobit Jackinka a Flashe. Pro mě jsi byl PAN pes s obrovským srdíčkem, které tlouklo pro mě a pro tvoje nejvíc milované agility. Ukázal jsi mi, že i tak malý psík je velký bojovník a zvládne neskutečné věci. Život bude bez tebe prázdný a tak tak smutný. Už nikdy neuslyším tvoje rozčilování se na parkuru když tě špatně vedu a pozdě říkám povely. Už nikdy si nebudeš hrát na honěnou s Jackem. Chybí mi tvůj nevinný něžký kukuč plný lásky a věrnosti. Díky tobě jsem se naučila jupíkovat a povzbuzovat vás všechny za každou cenu. Tys mě naučil jak si mám vše užívat plnými doušky a nechat se jen tak unášet. 
Nikdo už nebude jako ty. Byť si se mnou byl tak strašně moc krátce, změnil si můj život a za to ti děkuji. Nikdy na tebe nezapomeneme a vždy budeš v našich srdcích. Chybíš nám tak neskutečně moc. Nevím co si bez tebe počnu, stále jen brečím a volám tě. Miluju tě a vždycky tě milovat budu Zbohem

R.I.P..jpg
11.11.2014 10:55:40
l.sulikova
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one