border collie & papillon
A co se u nás děje jinak nového a tak?
Jelikož jsou ukrutné vedra tak si válíme šunky. Kluci jsou uplně vychcíplí a vylehávaj vesměs na kachličkách ve sklepě a totálně se jim nic nechce dělat. Večer jak se trošku ochladí tak si potrénujeme pár cviků na zahradě. Ale to se jim jaksik brzo už změní :-D Zítra odjíždíme směr Ošíkov na tábor... kluci se tam trošku prostřídaj, jelikož nejdříve beru sebou jen Flashe a pak si dojedu pro Besta a budou zbytek táboru spolu. Jelikož Flash je hodně na Besta fixlej tak si ho na tři dny beru samotnýho, abych si ho i tak trošku připravila na zkoušky, které nás na konci tábora čekají a mohla s emu plně věnovat. Tak tak Flash by zde měl dělat svoje první zkoušky a to zkoušky ZZO. S oběma klukama pak budu trénovat hlavně obrany a stopy.
Na počasí jsme opravdu zvědavá, jelikož jestli budou taková úmorná horka tak nevím co vše stihnem a budeme muset trénovat po kousíčkách až se mi nepřepracují. A nebo může být také pravý opak, protože pokaždé co na tento tábor naše smečka jede tak minimálně půlka času zde stráveného proprší. Tak se necháme překvapit :-)

A jinak? je léto jsou prázdniny...kéžby byly i pro mě...bohužel já strávím po táboru většinu dnů v práci a moc si letních dní neužiju. Ale i přesto v každém volném mém dnu máme naplánovanou nějakou větší či menší?..akcičku. Tak snad to výjde.
02.07.2010 10:18:29
l.sulikova
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one