border collie & papillon

Přejem všem do Nového roku všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchu se svými čtyřnohými miláčky. Aź je ten další rok minimálně tak skvělý a úspěšný jako tento rok.Rok s rokem se sešel a máme opět konec.... Za ten krásný rok 2011 jsme toho stihli opravdu velice mnoho. S polečně s kluky jsem strávila báječných 365 dní plných, procházek, tréninků, výstav, závodů no prostě všeho.
Tento rok byl velice nabítý a úspěšný, ale rozepisovat ho tentokrát nebdu, jelikož by to bylo na dlouho....vše co se tento rok událo se dočtete tady na stránkách.

Best hlavně relaxoval, trénovala  užíval si života.

Flash jel naplno ve všech směrech. Oběvil se na mnoha výstavách, kde se střídal úspěch s neúspěchem - za tento rok byl největším úspěchem - 2x CWC, CAC CZ, CAC SK, res. CAC CZ, 2x best dog, vítěz třídy
Flash se zůčastnil 6 závodů v obedinece a jedné zkoušky, pokážde jsme se mohli radovat s velkého úspěchu a umístění na ´´bedně´´, mimo jiné se zůčastnil MČR BOC v obedience a MSR v obedience, v obou případech v OB1 na 3.místě. Flash tento rok složil zkoušku OB2.
Od léta jsme rekreačně začli běhat agility...agi se již budeme věnovat naplno :-) A na konci roku se Flash vrátil do víru obran a sportovní kynologie.
Flashovi se narodilo celkem 11 potomků ve třech chovatelských stanicích.

Nečekanou a velkou událostí byl příchod nového člena smečky. A to papillonka Jacka.
Jack se hned po příchodu do naší smečky vhnul do víru obedience a okrajově jsme se také seznámili s agility. Tento rok se zůčastnil už 9ti výstav, vždy s vynikajícím posudkem a hodnocením - 4x VN1, CAJC PL, CAJC SK, Vítěz třídy mladých, V2, V3
31.12.2011 14:54:14
l.sulikova
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one