border collie & papillon

Stanios Cup 2010

19.6. jsme se vydali po nějaké době opět na závody. Tentokráte do OV-Kunčic na Stanios Cup. Tyto závody jsou opravdu mega. Jak počtem psů, tak závodníky opravdu z různým míst, tak supr organizací. Původně jsem měla nastoupit jen s Bestem, ale na poslední chvíli jsem se rozhodla zahlásit i Flashe. Flashovi to byly první závody :-)
Flash nastupoval v kategorii Baby show do 15 měsíců. Tato kategorie se skládala z poslušnosti dle vlastního výběru a z ukázky obran ( na obranách byl opravdu třída ) poslušnost mu vyšla  na 16 bodů/z 20, obrany na 39 bodů/ze 40. Konkurence byla opravdu velká a to 18? psů. Flash na svých prvních závodech dostal perfektní 3. místo.
Best nastupoval v kategorii IPO-V poslušnost. Moc velké naděje jsem si nedávala (doslova jsem se modlila, aby mi vydržel na dlouhodobém odložením, s kterým máme občasné problémy). Avšak Best opravdu překvalip. Jeho chuze na vodítku byla tedy nic moc, avšak si to vynahradil na chůzi na volno kde získal plný počet bodů (což je 30), odložení za chůze s přivoláním a skok přes překážku byly až na lehce křivější předsednutí taky moc pěkne. A aport byl bez  chybičky. Odložení zvládnul :-) a celkově nám to přineslo 92 bodů. Tímto výkonem se umístil na báječnám 3. místě z 20ti závodníků.

Jsou to moji kluci šikovný :-) Byl to skvěle strávený den s přáteli s kterýma se člověk opravdu rád vidí.
20.06.2010 19:48:40
l.sulikova
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one