border collie & papillon
Rok s rokem se sešel a opět začínáme znovu..... :-)
Jaký ten rok 2013 vlastně byl?..... jedním slovem šílený! Věci předem naplánované se bohužel nekonaly, o to více bylo překvapení a změn :-)

Úplně největší změnou tohoto roku, byl můj nový přírůstek. Papillonek Django, kterého jsem si přivezla z Německa. Extrémně malá chlupatá kulička, která se u mě oběvila nečekaně ve svých třech měsících. Malý andílek... no andílek :-D :-D působil naprosto neviným dojmem, že neumí do pěti počítat... avšak hned co překročil práh našeho domu se vše změnilo. Hnedka se začlenil jak by se tady narodil, s Jackem jsou jedno tělo jedna duše. Django potají pije hopsinkovou šťávu, jelikož je to neúnavná skákající a běhající myška.
Django během roku 2013 absolvoval několik výstav ve štěňatech a dorostu a také 4 výstavy v mladých s hodnocením 2x V1, CAJC, BOj a 2x V2.
Avšak hlavní náplní a zábavou je mu agility, kterému se v nadcházejícím roku budeme plně věnovat.

Jack si během tohoto roku objezdil mnoho výstav. Jeho největším úspěchem bylo získání titulů Šampion Slovenska, Šampion Polska, Šampion Česka, Klubový Šampion Kchmpp, a Grand Šampion Česka.

Flash se stal otcem dvou přenádhernýh vrhů. Dokončil a obdržel titul Klubový šampion BCCCZ o který sem velice stála a jsem neskutečně ráda, že se nám to povedlo.
Obhájil si na závodech zkoušku OB3. Definitivně jsme se začli naplno věnovat agility :-) Na jaro Flash nastoupil poprvé na oficiální agility závody, v září jsme splnili třetí zkoušku LA1 na výborně a zajistili jsme si postup do LA2, v prosinci jsme nastoupili poprvé do LA2 kde jsme zkoušku složili...

Uvidíme co nám nachystá rok 2014... jistě se však nudit nebudeme a prioritou bude agility a výstavy :-)
a snad se i v roce 2014 dočkáme nějakých potomků :-)


 
django prezentace kal.jpg
Jacj prezentace 1.jpg
Flash prezentace kal.jpg
best prezentace 2.jpg
04.01.2014 09:58:15
l.sulikova
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one