border collie & papillon

Den plný nových podnětů

V neděli 25.10. jsme jako každou neděli vyrazili na cvičák, kde jsme šli hromadně všechny šťěňátka na mini výcvikovou procházku. Kde si Flash pekelně zařádil především s rotvajlerkou, jejich hry jak by z oka vypadly těm, které provádí Flash a Best.
Pak se pokračovalo výcvikem na cvičáku. Flash krásně pracoval, byl soustředěný a nerozhodili ho ani okolní psi. Flash ukázal zbytku jak se správně provádí chůze se štěňátkem, no prostě byl dneska šikulka šikovná. Vyběhali jsme se ještě se zbytkem hafanů a šli jsme o dům dál.... Respektive na místní ranč, kde se konaly agility závody. Strávili jsme tam pěkných pár hodin, poznali spoustu nových pejsků a jejich páničků. Flash se chtěl s každým hnedka kamarádit a hrát si. Poznali jsme ´´Roxíka´´ Foxy Fox od Terky a spoustu dalších a dalších pejsků. Společně jsme šli pak ještě na procházku. Byl to baječný den, plný práce, nových zažitků, dojmů, lidí, psů, přátel a tak různě.

A co zatím celý den dělat Best? Odpočíval. Best se v současné době zotavuje po mini operaci, respektive malému zákroku. Nebojte není to nic vážného, jednalo se o vyříznutí podkožní zanícené žlázky ( přesně opravdu nevím, nepamatuju si to ). Není to však nic vážného, v ničem ho to do budoucna neomezí a neohrozí.
25.10.2009 17:33:42
l.sulikova
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one